Шукати в цьому блозі

Вітаємо!


Вітаємо Юшкову Валентину!

3 14 по 22 квітня у Львові відбувся заключний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року– 2016» в номінації «Математика». Полтавську область у цьому конкурсі представляла вчитель гімназії № 33 В.В. Юшкова, переможець обласного етапу. Вітаємо колегу з перемогою!

Конкурс складався із двох етапів: відбіркового, у якому взяли участь 25 конкурсантів із усіх областей України, і фінального, де змагалися 12 учасників. Надзвичайно приємно, що Вікторія Віталіївна не просто стала фіналісткою конкурсу, а й показала чудовий загальний результат – 4 місце (це найкращий результат за історію участі вчителів математики міста Полтави).

В окремих змаганнях наша конкурсантка ввійшла до трійки кращих: проведений нею майстер-клас було оцінено найвище, а за кількістю балів за урок Вікторія Віталіївна зайняла 2 місце.

Колеги, учні, родина із хвилюванням стежили за участю В.В. Юшковоїв конкурсі, підтримували її, вірили в успіх. То ж радість у нас спільна. Ми щиро вітаємо талановитого вчителя із високим результатом участі в конкурсі і бажаємо подальших творчих злетів!

Вітаємо полтавських вчителів - переможців І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2016»!

-Веркалець Тетяну Ярославівну, учителя історії та правознавства НВК №16;
-Доценко Людмилу Вячеславівну, учителя англійської мови ліцею № 1;
-Юшкову Вікторію Віталіївну, учителя математики та фізики гімназії №33;
-Бариша Олега Миколайовича, учителя фізичної культури та Захисту Вітчизни ліцею № 1.

Вітаємо Чуб Людмилу!

Вітаємо Чуб Людмилу Миколаївну, вчителя початкових класів Полтавської гімназії № 31, Лауреата Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"! 
Людмила Миколаївна рішенням Колегії міністерства освіти і науки України від 26.06. 2014 р. була нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України. Бажаємо колезі подальших перемог, новаторських ідей, особистого щастя!

Немає коментарів:

Дописати коментар