Шукати в цьому блозі

Новини

Семінар для керівників закладів освіти м.Полтави
22 квітня 2016 року відбувся семінар для керівників закладів освіти м.Полтави, організований міським методичним кабінетом. Тема семінару «Виїзні майстер-класи щодо матеріально-технічного забезпечення діяльності ЗНЗ(за результатами атестації ЗНЗ №№, 39, 30, 15)». Семінар розпочав роботу у Полтавському академічному обласному театрі ляльок, присутніх зацікавила тематична екскурсія «За театральними лаштунками».У ЗНЗ №37 директори шкіл ознайомились з експозицією воскових фігур «Чарівний світ закулісся» та переглянули виставу «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» шкільного театрального колективу «Дивограй»- неодноразового переможця обласних конкурсів. У СЗШ №39 відбулася  презентація  корекційно-розвивальної складової навчально-виховного процесу, що надзвичайно важливо в умовах упровадження інклюзивного навчання. У ЗНЗ №30 керівники мали змогу оцінити оригінальність оформлення  шкільних кабінетів (методичної роботи, інформатики, української мови та літератури, математики, початкових класів, обслуговуючої праці, спортивної зали) та відвідати «Повітовий бал у Закревських». У ЗНЗ №15 учасників семінару зацікавили світлини про туристичне життя школи. Вони були присутні на фрагментах уроків з пішохідного туризму та велотуризму, які вирізнялися оригінальністю форм і методів роботи з учнями.Директори шкіл висловили впевненість, що набутий в ході семінару досвід обов’язковостане в нагоді у подальшій роботі.
Моє село – моє життя і доля!
На сучасному етапі напрямки виховної системи «Я – громадянин своєї Батьківщини» інтегрують та взаємопоєднуються один з одним. Зокрема авторською групою учнів Розсошенської гімназії  в рамках проекту «Моє село – моє життя і доля!» розроблено маршрут екскурсії, який презентує найвизначніші місця рідного села та цікаві історико-культурніта природні об’єкти, пов’язуючи напрямки «Я – здорова особистість», «Я – свідома особистість» та «Я – не байдужа особистість».

Учні, що брали участь у проекті, залежно від своїх інтересів і нахилів взяли на себе ті або інші функції: координатора, екскурсовода, фотокореспондента, репортера, відеоінженера та програміста.

Для досягнення мети складено картосхеми маршруту; зібрано та систематизовано архівні матеріали; проведено зустрічі з громадськими діячами, священником Церкви Різдва Пресвятої Богородиці та лісником Розсошенського лісництва. Апробація розробленого  маршруту відбулася на обласній краєзнавчій конференції «Полтавщина – земля моя свята» та Всеукраїнській конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» у місті Миколаєві. А також маршрут став переможцем обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Історія міст і сіл».
Картосхема № 1 маршруту «Моє село – моє життя і доля»

Позначення на картосхемі
-         зупинки по маршруту
1– Криниця.
2– Церква  Різдва Пресвятої Богородиці.
3– Могила воїна-інтернаціоналіста Євгена Вязовченка.
4– Баронівські ставки.
5– Центр дитячої дипломатії «Юність» Розсошенської гімназії.
6– Пам’ятні знаки загиблим воїнам – жителям сілРозсошенці та Горбанівка.
7–  Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Козацькі дуби».
8– Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Зарості цибулі ведмежої».

Використання методу проектів у Степненському НВК

1.Захист дослідницьких проектів з астрономії

Використання «Методу проектів»  для проведення учнями власних досліджень – особливий підхід учителя Степненського НВК Зайця Ю.А. при викладанні шкільного курсу астрономії. 
Протягом І семестру, майже на кожному уроці, учні 11 класу захищають і обговорюють свої дослідницькі проекти. Червоною ниткою проходе теза: «Все, що я пізнаю, я знаю, навіщо це мені потрібно, де і як я можу ці знання застосовувати».

2. До Всесвітнього дня авіації і космонавтики


12 квітня  світ відзначає День космонавтики на честь першого польоту людини в космос у 1961 році. З метою популяризації досягнень космонавтики, поширення астрономічних  знань серед учнівської молоді,  розвитку інтересу до технічної творчості, 11 квітня 2014 року  в Степненському НВК для учнів  9-11-х класів проведено відкрите засідання астрономічного гуртка «Квазар» (керівник: Заєць Ю.А.).

Немає коментарів:

Дописати коментар